Lasteaia JUUBEL!!!

Haridust puudutavad teemad

Lasteaia JUUBEL!!!

PostitusPostitas puukoll Pühapäev 11 Mai 2008

Peeti siis ühes Märjamaa lasteaias Juubelit. Sai teine 35 a. vanaks. Korraldati ilus vastuvõtt, kuhu olid kutsutud alevi esindajad ja teised prominentsed ja vähem prominentsed külalised. Anti lilli, tänukirju ja tunnustust TEATUD isikutele, kes on töötanud lasteaias ja toetanud lasteaia arengut.
Kõik on nagu ilus ja kaunis ..... AGA kiideti ja tunnustati ainult neid töötajaid, kes on lojaalsed antud lasteaia JUHATAJA'le ja on temale meelepärased. Need töötajad, kellel on (oli) julgust avaldada oma arvamust tööst ja tegutseda veidi teisiti, kui meeldib antud LASTEASUTUSE juhtkonnale, UNUSTATI KOGEMATA. Kuigi mõni neist on töötanud selles lasteaias kauem, kui on sellel asutusel vanust. Ehk oli eksitus või antud asutuse juhataja näpukas. Paraku tundub et, EI. Oli vaja kellelegi näidata: MINA OLEN SELLE LASTEAIA JUHATAJA JA TEEN SINUGA, MIDA TAHAN!!! Tegin'gi - aga KELLELE?????????????
Tegid ENDALE, näitad, kui armetu See juhataja tegelikult on. See pealik ei suuda isegi pidustustel neelata alla oma RAEVU nende töötajate vastu, kes on selles lasteaias töötanud esimesest päevast (või tunduvalt kauem, kui tema) aga need töötajad ei KÄI TEMA UKSEL KOPUTAMAS ja PUGEMAS, vaid neil ON OMA ARVAMUS lasteaiast ja kasvataja tööst, mis ILMSELT juhatajale, aga ei meeldi ja nii siis üritas PRÕUA juhataja näidata neile kohta kätte. Läks õnneks, kuid koha näitas see ÜLEMUS (totaalne BLOND) kätte ISE-ENDALE. See pealik näitas, kui MANNETU ta tegelikult on. Ta ei ole suuteline eraldama ISIKLIKKU viha tööst. Ta üritab sellega tasuda temale alluvas asutuses, tema soove mitte täitvid töötajaid karistada.
Auväärne JUHATAJA. Sellega näitad sa välja, kui armetu sa tegelikult oled.
Samas, soovin sinule edu koos enda USINATE KANNUPOISTEGA(naistega) uute idiootsuste saavutustel ja kindlasti ÄRA UNUSTA OMALE MITTE LOJAALSETE ÕPETAJATE TAGAKIUSAMIST!!!
JÕUDU!!!!!!!!!!!!!!!!
puukoll
 
Postitusi: 1
Liitunud: Pühapäev 11 Mai 2008

PostitusPostitas arro Kolmapäev 14 Mai 2008

Selline suhtumine on täiesti tavaline nii väikestes eraettevõtetes kui ka riigiasutustes. Selliseid juhte/ülemusi on suht vähe, kes suudaksid kannatada endast targemaid või sõnavõtjaid alluvaid. Alluvateks valitakse ikka tavaliselt endast pisut lollimad või siis "pugeja" tüüpi inimesed, sest muidu ei saa ju alluvaid ohjades hoida. Tean, et suuremad organisatsioonid (IT alal Skype, Playtech jne), kes tahavad kaugemale areneda ja olla edukad, sellist juhtimisviisi ei poolda.
Aga noh mis siin väikseks Märjamaa "külas" ikka loota on.
Kasutaja avatar
arro
Administraator
 
Postitusi: 215
Liitunud: Esmaspäev 11 Veebr 2008
Asukoht: Märjamaa

Re: Lasteaia JUUBEL!!!

PostitusPostitas tõnn Laupäev 03 Okt 2009

Väike teemavärskendus.
Kindlasti ma ei näita kellegi poole näpuga aga lasteaia juhatajast ma ei arva midagi ;)
Ma ainult virisen:)
Kasutaja avatar
tõnn
*** (sotsiaalosakonna juhataja)
 
Postitusi: 67
Liitunud: Neljapäev 29 Jaan 2009


Mine Haridus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron